Një shef hungarez në Tiranë

Paella (paeja) spanjolle, biftek fiorentinas, gullash serb dhe japraku shqiptar, të gjitha…

Drekë biznes në UMAMI Restorant

Jo vetëm shije unike, receta speciale të përgatitura me mjeshtëri nga shefi…

Pepper Pizza & Coktail

Shije italiane & Kokteje Tradita tipike e ushqimit italian, serviret në mënyrën…

Freski dhe shije nga Retro Vinyl

Ambienti më i ri në Tiranë, e ka emrin Retro Vinyl, dhe…

Shije unike nga Retro Vinyl

Ravioli me spinaq dhe salcë salmoni Përbërësit: 1 pako ravioli të freskëta…

Freski dhe shije nga Retro Vinyl

Gjithçka ju duhet në këto ditë të nxehta Vere, është pa diskutim…

Receta nga restorant Estia

Rosë me fruta pylli Përbërësit: 2 kg rosë 300 gr patate e…

Shije unike nga restorant Estia

Oktapod me pure parsnip (karrotë e bardhë) Përbërësit: 500 gr oktapod

Receta nga restorant Estia

Një vilë romantike, me oborr të gjerë, të zbukuruar me një mori…

Cilësi dhe shije nga restorant Living

Millefoglie salmoni me salcë mjalti Përbërësit: 180 gr salmon