10 modelet e syzeve që nuk janë blerje, por investim

Syzet janë aksesori “must have” në çdo sezon. Ju mbrojnë nga rrezet ultravjollcë, njëkohësisht ndryshojnë rrënjësisht aparencën tuaj.
Ju sjellim 10 modele fantastike që do t’ju bëjnë të dukeni super stylish.

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code

Raen

Të thjeshta, të zeza dhe unisex, çka do të thotë se mund të dukeni cool me shpirtin tuaj binjak.
Çmimi: 90$

Ahlem Eyewear

E dini kush tjetër i pëlqen pa masë këto syze? Diva Beyonce! Tani do i shikoni me një tjetër sy.
Çmimi: 490$

Warby Parker

Ky model është krijuar për gratë që ndjekin instiktet e tyre.
Çmimi: 95$

Feroce

Dizenjo i pakohë për finesë të parezistueshme.
Çmimi 110$

Bottega Veneta

Nuanca blu është tendenca e verës, ndaj shijoni çdo moment me ngjyrën e duhur.
Çmimi 440$

Alexander McQueen

Rikthehemi në vitet 2000, atëherë kur stili arriti kulmin e tij?
Çmimi: 680$

Oliver Peoples

Admirueset e stilit retro le të mblidhen këtu! Këto syze kanë elemente nga epoka më e çmuar dhe sigurisht, janë të përshtatshme edhe për vitin 2020.
Çmimi: 471$

Marc Jacobs

Syzet e zeza me dizenjo të thjeshtë janë kaq bazike. Mendojmë se ka ardhur çasti t’i zëvendësoni me një model krejtësisht unik.
Çmimi: 220$

Le Specs

Kemi vetëm dy fjalë për këtë model: Të veçanta! Fantastike!
Çmimi: 89$

Loewe

Krijuar për fashionistat që magjepsen pas ngjyrave që bien në sy.
Çmimi: 360$