Çantat që do t’i shihni kudo këtë verë!

Kur flasim për aksesorët, nuk është çudi që na vijnë menjëherë në mend çantat. Të vogla, të mëdha, me ngjyra neutrale apo vibruese, çantat janë gjithmonë shoqërueset më të mira, në çdo rast.
Kjo verë, si çdo stinë, sjell tendenca të reja, të cilat po i servirim për ju.
10 çanta për një sezon plot elegancë.

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code

Chanel

Ndonjëherë, emri i thotë të gjitha.
Çmimi: Ankand

Cult Gaia

Të sfidojmë mos të shkrepësh 1,000 foto me çantën më unike!
Çmimi: 458$

Mango

Kuadratat nuk dalin kurrë nga moda!
Çmimi: 70$

Hereu

Dizenjo e veçantë, për momentet më speciale.
Çmimi: 335$

Crown Vintage

Padyshim, kjo çantë e mban kurorën e stilit vintage.
Çmimi: 35$

Loeffler Randall

Sa ngjyra dëshiron? – Po!
Çmimi: 125$

Zara

Fiks për mbretëreshat e street style.
Çmimi: 69$

Loewe

Me dizenjo që na afrojnë me detin, mitologjinë dhe ngjyrat fantastike.
Çmimi: 1,550$

Emilio Pucci

Shkoni në plazh me elegancë!
Çmimi: 495$

South Beach

Rruazat shumëngjyrëshe janë gjithmonë një ide e mirë!
Çmimi: 270$

Burimi: Elle