Receta perfekte e supës me bizele dhe borzilok

Skye McAlpine, autorja e një super libri me receta, ka ndarë në…

Mëngjesi perfekt nuk ekzist…?! Ndryshuam mendje pas kësaj recete!

Një burger për mengjes? Nëse jeni në dilemë, ky artikull është për…

Recetat më freskuese të verës

Një sallatë e freskët dhe e shëndetshme? Thuajini gjithmonë “po”, veçanërisht kur…

Cindy Crawford ndan me ne recetën e smoothie-t të preferuar

Kur nuk është duke ndarë me botën ushtrimet e fitness apo rutinën…

Me koktejlin e duhur, çdo e ditë është e premte!

Kur ke një koktejl plot shije në dorë, koha është relative. Ndiq…

Data 5 korrik sjell 5 receta koktejlesh

Stina e verës kërkon një koktejl fantastik, me përbërësit e stinës, ndaj…

Receta për një yogurt me lime dhe piper të zi

Shkëputur nga libri i gatimit “Simply”, i shkruar nga Sabrina Ghayour, sjellim…

Receta perfekte për kremin me luleshtrydhe

Rebekah Peppler, gazetarja dhe blogerja e ushqimit, sapo ka botuar librin e…

Një gotë rum si në Kubë!

Nga Ishulli i Krokodilëve, i cili shquhet për disa specie endemike krokodilësh,…

Tiramisu për fundjavë? Ju sjellim recetën më të thjeshtë!

Fundjava është koha e duhur për të përgatitur një ëmbëlsirë të thjeshtë…

error: Content is protected !!