Vende ideale për ski!

Për të gjithë të pasionuarit pas adrenalinës që dhuron praktikimi i sportit…

Pushime Royal!

Destinacione unike ku udhëton gjaku blu i Evropës. Nga terrenet malore dhe…

Berlini: Kryeqyteti i historisë

Me gjallëri të jashtëzakonshme, një nga destinacionet më tërheqëse për turistët anekënd…

Një kafe në Prishtinë!

Një qytet ideal për t’u vizituar në çdo stinë të vitit! Atraksionet…

Vjeshtë në Salzburg!

Udhëtoni në qytetin e lindjes së Mozartit! Me pamje nga Alpet Lindore,…

Një ishull vetëm për ty!

Nëse e keni më lehtë të ndiheni ndryshe nga të tjerët, në…

Ngjyrat e pushimeve tuaja

Duken si pasazhe të shkëputura nga ndonjë pikturë, por në realitet ato…

Siçilia: Perla e Italisë Jugore

Nëse nuk e keni shkelur, qoftë edhe vetëm një herë në jetë,…

Puglia: Kur bregdeti takohet me fshatin

Destinacioni tipik ku miksohen kodrinat me reliev të thyer, dhe plazhet e…

Gjeneva – Një oaz luksi

Nëse doni që ditët e 2016-ës, t’ju mbeten gjatë në kujtesë, prenotoni…

error: Content is protected !!