Dizajneri Kenzo Takada humb jetën nga Covid-19

I lindur në Japoni, në vitin 1939, Kenzo Takada është një prej…

Çifti i preferuar i Hollywood, Joaquin Phoenix dhe Rooney Mara bëhen prindër për herë të parë

Në maj, i gjithë publiku u emocionua kur gëloi lajmi se Rooney…

ONE Telecommunications paraqitet zyrtarisht

Telekom Albania tashmë është ONE Telecommunications, dhe kështu nis një epokë e…

Partners in Wine

Vera është konsideruar si “Pija e Perëndive”, ndaj adhuruesit e saj mund…

Pushimet janë “ON”

Kur jeni në zyrë, gjatë të nxehtit të muajve të verës, ndërsa…

Vodafone Albania vlerësohet nga UMLAUT si rrjeti më i mirë në Shqipëri

Një prej kompanive ndërkombëtare lider në testimin e cilësisë së infrastrukturave digjitale,…

Sipas Shteteve të Bashkuara, Telekom Albania ka rrjetin më të besuar

Në kuadër të nismës “Rrjeti i Pastër”, Telekom Albania është cilësuar nga…

Telekom dhe industria jonë u kthye në fillin që mban bashkë jetën e përditshme

Dinamikat ekonomike shkaktuar nga pandemia në tregun shqiptar kanë përfshirë edhe industrinë…

Spitali Hygeia, zgjidhja e problemeve shëndetësore!

Kërkoni mjekët më të mirë në ortopedi? Ndërhyrjet më të vështira dhe…

Elvin Guri jep bursa në mbështetje të studentëve kosovarë

RIT Kosovë (A.U.K) ka kënaqësinë të njoftojë krijimin e Fondit të Bursave…

error: Content is protected !!