Fustanet bohemiane që ju duhen këtë pranverë

Të lirshëm, plot dritë e ngjyra, fustanet bohemiane janë trendi i momentit. Linjat minimaliste dhe shumë stil vijnë si propozim nga gjigantët e stilit.
Më poshtë, do t’ju njohim tendencat e këtij sezoni.


Zazi Vintage
Një fustan kaq vibrant, për vetëm 729$.

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code


Zimmermann
Botanica Butterfly është pa dyshim fustani më ikonik i pranverës!
Çmimi: 1995$


Chufy
I freskët dhe tejet fantastik, Chufy do t’ju bëjë ta adhuroni edhe më shumë stilin bohemian.
Çmimi: 689$


Wiggi Kit
Lehtësisht i kombinueshëm, i duhuri për çdo pasdite buzë detit.
Çmimi: 475$


Lemlem
Një dizenjo kaq unike duhet të jetë patjetër pjesë e koleksionit tuaj.
Çmimi: 375$


La Double J
Stil dhe elegancë e dyfishtë!
Çmimi: 690$


Ulla Johnson
Fustani i gjatë dhe dizenjoja fantastike, kombinimi që ju duhet për një verë plot aventura.
Çmimi: 1325$


Isabel Marant Étoile
I lehtë dhe shumë elegant, ky fustan do të jetë i preferuari juaj!
Çmimi: 650$


March 11
Nuk gjeni fustan më veror!
Çmimi: 635$