Stili i viteve ’90 rikthehet fuqishëm!

Gjithçka që kemi adhuruar nga periudha e artë e viteve ’90, është rikthyer për t’ju bërë të dukeni më stylish se kurrë.

Pas 30 viteve, look-et ikonike vijojnë të frymëzojnë epokën tonë, ndaj në këtë artikull do t’ju tregojmë se çfarë është realisht IN në këtë sezon.

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code

 


Cardigan i thjeshtë
Versioni i ri është shik dhe super i kombinueshëm.

 


Cardigan me lidhëse
Nëse ndiheni mjaftueshëm komode, mos hezitoni ta vishni!

 


Fustani sheer
E mbani mend fustanin ikonik të Kate Moss? Do të mbetet përgjithmonë në histori, ndaj është IN në çdo sezon.

 


Fustani Mona Midi

Nëse adhuroni ngjyrat, nuk gjeni dot një fustan më të përshtatshëm!

 


Çorapet deri te gjuri

Dikur stylish, sot edhe më stylish!

 


Kapëset e mëdha

Flokët tuaja kërkojnë rehatinë, ju stilin. Me kapëset XXL, dilni të gjithë të fituar!

 


Pantallonat cargo

Janë edhe më të bukura nëse janë kamuflazh. Mos të harrojmë edhe xhepat ekstra!