Pulovrat më të këndshme të sezonit

Le të përqafojmë ngrohtësinë dhe komfortin e një pulovre, e cila mund ta themi me plot gojën se është jo vetëm shumë stylish, por edhe lehtësisht e kombinueshme me funde, xhinse, pantallona, pardesy, pallto, xhaketa e gjithçka.

Cilat janë sugjerimet tona? Zbulojini në rreshtat e mëposhtëm:

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code


For Love & Lemons

Kjo pulovër crop top është pa diskutim një prej copëzave më stylish në këtë listë. Pse mos të jetë edhe në garderobën tuaj?
Çmimi: 154$


Staud

Kur doli nga moda kombinimi ikonik? Kurrë!
Çmimi: 145$


Z Supply

Një ditë e vranët kërkon një pulovër të tillë. E ngrohtë, e butë dhe super tërheqëse!
Çmimi: 102$


Rachel Rachel Boy

Pak ngjyra nuk i bëjnë kurrë dëm ditëve të ftohta!
Çmimi: 21$


Berrygo

Dy ngjyra, më mirë se një!
Çmimi: 27$


Auriviz

Kombinojeni si të doni, sërish do të shkëlqeni!
Çmimi: 30$