Paraprijini stilit! Ju prezantojmë me çantat e vjeshtës 2021!

Këtë vit na u servirën shumë trende çantash, në të gjitha sfilatat e gjigantëve të modës. Tendencat verore i dimë, por vjeshta sjell edhe më shumë të papritura, dizajne mahnitëse dhe ngjyra plot stil.
Njihuni me modelet e reja, të cilat do t’ju bëjnë të dukeni gjithmonë elegante dhe stylish.


Petite Bar

Një çantë e vogël në ngjyrë lilac, për një vjeshtë me klas.
Çmimi: 144$

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code


Brynn Bag

Shtoni një çantë të gjelbër në koleksionin tuaj dhe shihni se si çdo veshje do të kthehet në një vepër arti.
Çmimi: 430$


Oversized

Kjo çantë do të mbajë me stil çdo send të përditshëm.
Çmimi: Ankand


Large Flippo

Një tote bag, modeli i pakohë, për çdo stinë!
Çmimi: 891$


Pink Saffiano

Dizajn gjeometrik, ngjyrë mahnitëse, një duo must-have!
Çmimi: 49$


Bowen Bag | Aqua Blue

Kur aqua blue hyn në lojë, çdo stili i shtohet prekja e duhur e finesës.
Çmimi: 265$