Receta nga “A la Sante”

Ndryshoni shijen tradicionale të gatimeve, në prag të festave të fundvitit! Ushqim…

Festa në kuzhinë!

Nuk është këndi i preferuar vetëm nga amvisat, të cilat përgatisin receta…

Antipastë e shtëpisë nga restorant B7 Zogaj, Shkodër

Kjo pjatë realizohet me produktet tipike të zonës të cilat janë: Veza…

Shije perfekte nga restorant “Portiku”

Karpaçio salmoni Përbërësit: 150 gr salmon 50 gr Manaferra 1 Portokall Uthull…

Restorant B7 Zogaj: Ushqimi më i mirë në Shkodër

Mjeshtëria e gatimeve unike, me produkte sezonale të zonës pranë liqenit të…

Receta nga restorant Mullixhiu

Të shijuarit e gatimeve në këtë restorant, ju kthen pas në traditë,…

Një shije perfekte!

Nga produktet e detit, tek recetat më të thjeshta dhe ëmbëlsirat e…

Freskia e Verës!

Kokteje të shijshme dhe të freskëta, akullore të pasura me frutat e…

Kripë & Piper nga Braid

Jepeni shijen e luksit tavolinës suaj gjatë vakteve të ndryshme. Këto dy…

Receta nga Osteria Tirana

Gatime të shëndetshme, të lehta për t’u realizuar në kushtet e shtëpisë…

error: Content is protected !!