Dimër me Stil – Alviero Martini 1A Classe

Koleksioni më i ri (Vjeshtë – Dimër, 2018) i “Alviero Martini 1A…

Përkujdesje për të bukurën!

E bukura gjendet brenda nesh, ajo qëndron aty për të shpërthyer në…

Mademoiselle Fifi!

Vjeshta mbërriti në pasarelat e të gjithë botës e po ashtu në…

Verë 1998!

Nëse ju kishte marrë malli për ngjyrat dhe aksesorët e viteve ’90,…

Fragrancë Vere!

Twinset celebron bukurinë natyrale dhe romancën e stilit boho – chic. Shumë…

Bukuri Natyrale

Ky muaj do të dominohet nga pamja e freskët dhe natyrale, ndaj…

Ëndërrimtare

Fotografia: Endrit Mërtiri Grim & Make Up: Suela Cangu Fashion Editor: Ksela…

Mozaik Pranveror Parfumesh

Pranvera vjen në shumë forma, por kryesorja janë aromat. Lule, fruta, apo…

Ngjyra & Lule

Prilli, muaji i luleve erdhi dhe solli me vete dëshirën për të…

Radikal Chic

Veshjet dhe stili i krijuar nga stilistët e mëdhenj të modës nuk…