Frymëzohuni nga stili mbresëlënës i Dua Lipës!

Another day, another #DuaLipa post! Është zyrtare! Jemi të fiksuar me Dua…

Gucci shkon në Kyoto për të prezantuar prurjet e reja!

Kur bëhet fjalë për termin “shtëpi mode”, mund të themi se Gucci…

Këmishat me vija që ju duhen këtë verë!

Kur bëhet fjalë për këmishat esenciale, na vijnë në mend prerjet e…

Çfarë duhet të merrni me vete në plazh?

Rrobat e banjës perfekte, rëra ose gurët, dielli, kripa, flokët e ngatërruar?…

Si të pastroni sektorin e makeup-it me vetëm 3 hapa?

Nëse po prisni për një shenjë që të ndërmerrni një hap kaq…

Njihuni me 15 fustanët më të shtrenjtë në botë!

Për shumë celebrities, kur bëhet fjalë për t’u duhur mahnitëse, nuk ka…

Saint Laurent sjell Jean-Michel Basquiat në një koleksion të pazakontë

Saint Laurent, në një homazh fantastik, në atë çka di të bëjë…

Me koleksionin e ri të Artizarra, çdo vajzë është një Venus

Artizarra është destinacioni më i ri dhe më fantastik i veshjeve të…

Ku mund të gjeni kristalet më mahnitës për miken spirituale?

Dikush tha “vibe pozitve”? Po, sepse sapo keni parë një kristal i…

Paraprijini stilit! Ju prezantojmë me çantat e vjeshtës 2021!

Këtë vit na u servirën shumë trende çantash, në të gjitha sfilatat…

error: Content is protected !!