Çantat që duhet t’i kesh patjetër në radar!

Ikonike dhe të pakoha, këto çanta unike janë ato që do t’i shtojnë ngjyrat dhe prekjen e duhur çdo veshjeje.
Njihu me to dhe adhuroji:

 

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code


Michael Kors

Klasikja nuk del kurrë nga moda, veçanërisht kur bëhet fjalë për Michael Kors.

 


Tory Burch

Kjo çantë është gjithçka, përveçse monotone.

 


Versace

Rrëzëllitëse, e pakrahasueshme!

 


Dior

Një gjysmë hëne, e cila do të jetë trend në vitin e ardhshëm. Është misterioze dhe shumë chic.

 


Simon Miller

Plot ngjyra dhe super praktike, kjo tote bag do të ta bëjë ditën edhe më të bukur.

 


Kara

Nuk mund të gjejmë një kombinim më të bukur se e zeza dhe gold!