Fustanet tie-dye, tendenca më e preferuar e sezonit

Teknika tie-dye ka qenë vërdallë për dekada me radhë, për të qenë më të saktë, rreth viteve 60’ dhe ende vijon të jetë prezente, edhe në vitin 2021. Tanimë, falë mediave sociale, është një trend edhe më i përhapur dhe super i preferuar.
I gjendur në fustane, t-shirt, çorape, pulovra, tuta, kostume sportive, etj, tie-dye po rrëmben zemrat e të gjithëve, ndaj ne ju sjellim disa sugjerime për fustanet verore më komode dhe stylish.


Proenza Schouler White Label, çmimi 95$.

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code


Gabriela Hearst Adolphine, çmimi 3,990$.


Mango, çmimi 80$.


Raquel Allegra, çmimi 255$.


Zara, çmimi 24$.


Dannijo, çmimi 350$.


Alberta Ferretti, çmimi 1,083$.


Abacaxi x Svnr Vee, çmimi 425$.


Oscar de la Renta, çmimi 2,490$.


Jonathan Simkhai Clarissa, ccmimi 495$.