Tri ngjyrat e vjeshtës

Pavarësisht preferencave dhe stileve të ndryshme, të gjitha fashionistat bien në konsensus se ngjyrat e vjeshtës janë fantastike dhe lehtësisht të kombinueshme. Elegance ju sjell disa kombinime fantastike, me ngjyrat vjeshtake, të cilat do ju bëjnë të dukeni super stylish.

Kafe me shumë stil

Ngjyra kafe është must have për këtë sezon. Me tone të ngrohta dhe shumë elegancë, ngjyra kafe përcjell stilin tipik të sezonit.

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code


Chloe
Një palë pantallona lëkurë janë investimi më i mirë për garderobën tuaj.
Çmimi: 2,280$


Nanushka
Saten dhe shumë klas!
Çmimi: 270$


Loro Piana
Një pallto ngjyrë camel? Gjithmonë po!
Çmimi: 3,729$


Bottega Veneta
Sandalet kafe janë opsioni më i mirë për çdo sezon.
Çmimi: 540$


Prada
Kjo çantë nuk është blerje, por investim!
Çmimi: 1,466$


Byrzylyk Bottega Veneta
Origjinal, praktik, super stil.
Çmimi: 333$


Fendi

Syzet janë IN në çdo sezon!
Çmimi: 250$

 

E zeza që nuk del kurrë nga moda

E zeza është ngjyra e preferuar edhe në verë, ndaj në stinën e ftohtë, nuk ka si të mungojë.


Khaite
Fustanet e thurur janë tendenca e vjeshtës.
Çmimi: 691$


Alexander McQueen
Xhaketat e lëkurës u rikthyen fuqishëm dhe duket se do të qëndrojnë për shumë gjatë.
Çmimi: 2,975$


Saint Laurent

Bëni hapa të sigurt dhe plot klas
Çmimi: 1,025$


Givenchy

Ndonjëherë, brand-i i thotë të gjitha.
Çmimi: 1,408$


Balmain

Flokët janë gjysma e bukurisë, veçanërisht kur i shtohen aksesorë Balmain.
Çmimi: 329$

 

Vishnje për klasiket

Vishnja është ngjyra e supermacisë, e duhura për motin me diell dhe me shi.


Gucci
Një fund lëkure, i çarë në anën e djathtë, për vajzat që pëlqejnë risitë.
Çmimi: 1,125$


Unknown

Një darke romantike patjetër i duhet një veshje seduktive!
Çmimi: 270$


Balenciaga
Të veçanta dhe shumë delikate!
Çmimi: 495$


The Row
Çanta e duhur mban vulën e “The Row”.
Çmimi: 687$


Christian Louboutin
Ngjyrë fantastike për çdo look!
Çmimi: 58$


Bea Bongiasca

Aksesorët unikë identifikojnë stilin tonë.
Çmimi: 758$