Retrospektivë: Kimia mbresëlënëse e Serge Gainsbourg dhe Jane Birkin

Në vitet ’60, në plazhet e Saint-Tropez, bota u prezantua me familjen…

Retrospektivë: John Lennon dhe Yoko Ono

Një prej çifteve me më shumë ndikim në botë, në një kolazh…

Retrospektivë: Jennifer Aniston dhe Brad Pitt, një çift shumë casual

Një ndër çiftet më të preferuar të Hollywood-it, Jennifer Aniston dhe Brad…

Retro: Audrey Hepburn në 14 foto të paharrueshme

Një ikonë e stilit, gjithmonë e bukur dhe frymëzuese, Audrey Hepburn di…

Retrospektivë: Momentet më të bukura të çiftit mbretëror Kate Middleton – Princi William

Të martuar më 29 prill 2011, Kate Middleton dhe Princi William u…

Foto vintage të ikonës Marion Cotillard

Një prej aktoreve më brilante që na ka dhuruar Franca, Marion Cotillard,…

10 fotot të rralla të Meryl Streep

Një prej aktoreve më të dashura të Hollywood-it, njëkohësisht e vlerësuar me…

Retro: Hugh Grant dhe Elizabeth Hurly, duo-ja brilante në tapetin e kuq

Vitet ’90 na dhuruan shumë frymëzime, të cilat ende zgjojnë nostalgjinë. Një…

Tek Elvana në SCAN!

E kemi njohur si drejtuese e “Institutin e Sigurimeve të Kujdesit Shëndetesor”…

Pop Princess Era Istrefi

Këngët e saj janë hite muzikore absolute, ndërsa “loja” me ndryshimet e…

error: Content is protected !!