Valdrin Sahiti, sinonimi i suksesit

Suksesi i Valdrin Sahitit nuk njeh asnjë limit. Krijuesi i fustaneve glamoroze…

Vjeshtë dhe Romancë, Elegance bio dhe plot stil

Elegance prezanton numrin më të ri dhe ofron kaq shumë! Një mozaik…

Natyrale

Prej vitesh tashmë, Aurela Hoxha ka vendosur emrin e saj në një…

Dorina Garuci – A star is born!

“Gjeniu i Vogël” është një prej programeve që ka mbetur gjatë në…

Kopertina që i solli fat Orit!

Është kurorëzuar si moderatorja e preferuar e shqiptarëve, Ori Nebijaj e cila…

Olta Gixhari, Diva e Gate

Është e famshme për qëndrimin e saj prej Dive, e komentuar pa…

Sokol Balla – The real story

Në kërkimin për të njohur një figurë që do të mund të…

50 Vitet e Arta të Anilës

Anila bisha është një ndër aktoret më të famshme të plejadës së…

Modele të angazhuara

Dëshira për të qenë në qendër të vëmendjes dhe nën prozhektorët, reflektorët…

Mbreti i Natës – Dren Abaz

Debutimin e tij artistik e ka bërë në një moshë fare të…

error: Content is protected !!