Ç’të veshësh për Krishtlindje?

Fustanet më rrëzëllitëse, në një artikull!   Saint Laurent Çmimi: 1,690$ Glamour…

Anthony Vaccarello sjell koleksionin e dimrit, së bashku me Yves Saint Laurent

Ikoniku Anthony Vaccarello bashkon forcat me Yves Saint Laurent, për të definuar…

Disa kombinime të ngrohta dhe chic për në zyrë

I ftohti ju ka tkurrur frymëzimin për t’u veshur me stil? Ju…

In Memoriam: Virgil Abloh, nga Louis Vuitton

Homazhet për Virgil Abloh, fashion dizajnerin super të talentuar dhe me një…

Promovimi i fragrancës “Libre”, një pasarelë e vërtetë mode

Një festë private, një aromë e paharrueshme dhe shumë-shumë stil në vetëm…

Çfarë t’i dhurosh të dashurit për festa?

Festat po afrojnë me ritme shumë të shpejta, ndaj e dimë shumë…

Pulovrat më të këndshme të sezonit

Le të përqafojmë ngrohtësinë dhe komfortin e një pulovre, e cila mund…

Njihuni me 5 trendet e çantave më të preferuara!

Nga koleksionet dhe pasarelat e markave më të njohura të modës, kemi…

Këpucët që ju duhen për stinën e dimrit

Tani që është vjeshtë, fatkeqësisht, duhet t’u themi “lamtumirë” sandaleve dhe të…

Trendet e thonjve që dominojnë vitin 2021!

Në muajt e mbetur të 2021-it, sërish mund të ndjekim tendencat. Ju…

error: Content is protected !!