Met Gala 2021, suksesi absolut i Versace!

Tashmë pjesë e pandarë e traditës, Met Gala 2021 na bekoi sytë me stilin e papërsëritshëm të disa prej personave më me ndikim në botë.

Emri më i lakuar, ishte pa diskutim ai i Versace Atelier! Shtëpia e modës kuroi pamjen e shumicës prej pjesëmarrësve, duke dominuar edhe njëherë të gjithë industrinë e stilit.

Supports text, HTML tags, JS code and video embed code

Elegance ju sjell disa nga V.I.P-at që ia besuan look-un e tyre Versace.


Zoey Deutch


Imaan Hammam


Taylor Hill


Ayesa dhe Stephen Curry


Lupita Nyong’o


Eiza Gonzalez


Channing Tatum


Donatella Versace dhe Maluma


Lil Nas X