5 manikyrët must-have të sezonit

Sekretet e një bukurie magjepsëse, njëkohësisht elegente? Përzgjedhja e ngjyrës së duhur…

5 parfume që mund të dhuroni për Shën Valentinin

Në ditën e dashurisë, shija, aroma dhe unikja janë komponentët kryesorë. Ndërkohë…

Shkëlqimi pas ndarjes: 10 V.I.P-at që ndryshuan rrënjësisht pas ndarjeve të bujshme

Thonë se kur një grua ndryshon modelin e flokëve është gati për…

Makeup i duhur për vitin 2021

Tashmë që maska është pjesë e pandarë e përditshmërisë sonë, makeup ka…

Festa më të bukura me Fresh Line Albania

Fresh Line Albania ju uron gëzuar festat! Ardhtë ky vit i mbarë,…

Dhuratat më të bukura i gjeni në Fresh Line Albania

Ku ka festë, ka dhurata, dashuri, lumturi dhe përkujdesje. Të gjitha këto…

Buzëkuqi që të përshtatet sipas shenjës së horoskopit

Na thuaj shenjën e horoskopit, të të themi cili është buzëkuqi i…

Ngjyra vjeshtake, aspak frikacake!

Vjeshta sjell ndryshime në veshje, aksesorë dhe sigurisht, në tendencat e manikyrëve….

Fytyrë e bukur, maskë perfekte!

Rutina dhe përditshmëria na lodhin dhe stresojnë, por dermatologët janë këtu për…

Dashuro Verën!

Asgjë nuk na personifikon më mirë se pafumi i duhur! Vera është…

error: Content is protected !!