Juth Urban Day…13 orët e një feste ndryshe!

Një ditë- natë e gjatë, e zhurmshme, e gëzueshme, që nisi në…

SUNDANCE, festa spektakolare që po i mbledh të gjithë në Folie Marine!

Resorti prestigioz i rivierës shqiptare në Jalë, Folie Marine, çdo sezon veror…

Veshjet më të bukura në BAFTA

British Academy Film Awards, e njohur edhe si BAFTA, është një prej…

Festivali i Librit – Bukinist 2021, festë për autorin dhe përkthyesin

Albert Gjoka* Pas përfundimit të Panairit Online të Librit në muajin nëntor…

Nëse të ka marrë malli për koncertet live, shkarko JUTH app

Anuloji të gjitha, sepse nuk mund të mungosh në koncertin e radhës…

Bukuria e Golden Globes

Pavarësisht pandemisë globale, sërish Golden Globes ia doli të vlerësonte si duhet…

Sfilata e re e Fendit, një homazh për legjendat e modës

Disa javë më parë, Kim Jones solli bashkëpunimin e tij të fundit…

Shake për Studio 2054 Dua Lipa

Me siguri duhet të jeni informuar për koncertin multidimensional, virtual të Dua…

Çfarë veshën VIP-at në American Music Awards 2020?

Ndërkohë që presim Krishtlindjet dhe atmosferën e festave, ka edhe një ngjarje…

Juth Live Concert, magjia e skenës high-tech

Mbrëmja e së premtes ishte e gjitha për JUTH. U mblodhën me…

error: Content is protected !!